Slovan Bohnice - MB 1:1 (0:1)

Bohnice - Na podzim jsme s Bohnicema doma zachraňovali bod v posledních minutách zápasu a byli za něj rádi, dnes jsme naopak 2 ztratili. První půle nám vyšla dobře výsledkově : 0-1 a velmi dobře herně : dlouhé míče domácích jsme sbírali bez větších problémů a jejich pokusy o přechod do útoku kombinací představovaly povětšinou začátek naší útočné akce, které jsme dokázali občas i solidně rozvinout a dotáhnout do finální fáze.

Co nám chybělo v poločase ke spokojenosti byl větší počet gólů v síti Bohnic. Příležitostí ke skórování jsme si vytvořili dost, proměnili bohužel jen jedinou. Druhá půle nebyla z naší strany tak přesvědčivá směrem dopředu, domácí jsme však  stále dokázali udržovat v bezpečné vzdálenosti od naší brány. Odstupovy gól se nám vstřelit nedařilo, hrozba vyrovnání tedy stále visela ve vzduchu stejně jako hrozba oslabeni neboť karetní mariáš již byl rozehrán.... 15 minut před koncem se domácí dočkali, když nás překvapili místem zahrání autoveho vhazování a míč po rychlém výpadu nakonec dostali do naší sítě. Reagovat gólem již jsme nezvládli. Za zmínku stojí ještě hektický závěr, kdy HR po vypršení základní hrací doby na naše dotazy o době nastavení nejdříve sdělil že není povinen nám zprávu dát :-) následně prostřednictvím AR1 informoval, že nastavuje 2 minuty a poté - v 96.minute - nesmyslně udělil našemu hráči rovnou červenou kartu za zcela standartní souboj o míč. Domácí naštěstí nabídkou volného kopu z nebezpečné vzdálenosti pohrdli, takže jsme mohli do kabin alespoň s bodem. V posledních 4 zápasech jsme neprohráli, z venku ale máme bohužel jen tri body za tři remízy..   Příští týden máme další pokus v domácím prostředí.

Sestava SKS1911 : Pospíchal Lesyk Smejtek Brantal Askarov Jelínek Papež Uhlík Vejvoda Thor Chvalovský (60. Mařík). Dále připraven Seyri a do brány Vondráček. Asistent : Lowe.

Gól SKS1911: Chvalovský. 

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY