MSM Academy - MB 4:4 (1:3)

Podvinný mlýn - Mužstvo MSM na jaře velmi "nečitelné", na rozdíl od podzimu v současnosti rozdává body jak na běžícím pásu (2 porážky u zeleného stolu a 3 na hřišti), obměněná soupiska doplňována kontinuálněo další nové hráče.

 my opět s posilami z Á, plnou lavičkou a vedoucím teamu v bráně :-) jsme chtěli "jejich" body také. Sice jsme se na začátku nevyvarovali chyb a umožnili soupeři pár brejků a nakonec i vedení, ve hře jsme však měli převahu , kterou jsme ještě v průběhu poločasu dokázali vyjádřit třemi góly a do šatny tedy odcházeli vcelku spokojeni. Druhý poločas byl z naší strany horší : v úvodu jsme ještě mohli náskok zýšit, ale brzy bylo zaděláno na drama. V rozmezí čtvrthodiny jsme totiž inkasovali hned třikrát ... Na kontaktní gól v naší síti jsme ještě dokázali reagovat, ale záhy jsme domácí polili živou vodou podruhé .. Soupeř cítil, že má šanci na obrat v zápase, my jsme trochu znervózněli a dostávali sami sebe pod tlak. Vyvrcholením zmaru této části druhé půle byl pak vyrovnávací gól MSM .. Závěrečná fáze zápasu byla trochu hektická, nahoru - dolů, vítězství chtěli oba soupeři, ale míč už v žádné brance neskončil.

K vítězství nám dnes chybělo - kromě jiného - udržet vysokou míru koncentrace, soupeře na potřebný distanc po přestávce a také trochu štěstí nebo spíš méně smůly. Samozřejmě musíme zvýšit i zodpovědnost a všichni bez výjimky si uvědomit, že i ojedinělé excesy ve vlastním vápně a jeho okolí, zejména proti vysoko napadajícímu soupeři a na podobném terénu jako dnes mohou rozhodovat zápasy v náš neprospěch. Stále nám také dělá problémy udržet správné pozice defenzivních hráčů i v naší útočné fázi a zastavovat tak rychlé protiútoky soupeře po naší ztrátě už v jejich zárodku.

Za "normálních" okolností by bod ze hřiště MSM byl úspěchem, dnes - i vzhledem k situaci, kdy naši "sousedé" ze spodku tabulky povětšinou již na jaře posbírali víc bodů než za celý podzim a MSM bodovali na jaře poprvé - je to málo..
Sestava SKS : Vondráček - Štyx Jelínek Brantal Minařík - Smejtek (58.Vejvoda) Papež (89.Seyri) - Chvalovský Burýšek Lowe (80.Askarov) - Kouklík (70.Uhlík). Dále připraven Lesyk
Góly SKS : Štyx, Lowe, Burýšek, Chvalovský

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY