Sokol Řepy - MB 2:1 (2:1)

Řepy – V Řepích nás přivítalo krásné jarní počasí, hřiště s přírodní trávou a soused z tabulky, který v prvním jarním kole zvítězil v Lipencích.

Nezačali jsme dobře : už při rozcvičce se zranil jeden z našich obránců a poté jsme v prvních minutách po zahájení v obranné činnosti nakupili opakovaně  několik výrazných chyb v nepříliš složitých situacích. Vždy jsme je však stačili napravit nebo soupeř nestačil využít. Nesourodou úvodní část zápasu jsme korunovali penaltovým faulem a nabídli domácím vedení. Následující fáze byla ve znamení naší – bohužel neplodné  - převahy. Na lepší časy se blýsklo v závěru poločasu, když jsme konečně dostali míč do sítě soupeře (O.Jelínek s přispěním domácího hráče po našem rohu). Jak velmi těžce jsme se dostali k vyrovnání, tak velmi lehce jsme domácím dovolili reagovat. Po prohraných soubojích ve středu pole dostali Řepští míč rychle do křídla, stihli odcentrovat a přízemní míč přes šířku vápna uklidit do naší brány. Gól do šatny , 2:1. Ve druhém poločase jsme chtěli domácí přinutit k chybám napadáním rozehrávky již v úvodní fázi, u jejich vápna… Plán nevyšel, domácí na vlastní polovině nehráli.. Posílali jednoduše dlouhé kopy k nám .. Tam jsme – s většími či menšími obtížemi – míče získávali zpět do našeho držení a následně - spíše s většími než menšími komplikacemi – postupovali do útoku. Finální  fáze našich útočných akcí ale prakticky neexistovala , výrazné šance jsme si nevytvořili. Tohle byl obraz celé druhé půle, v jejímž průběhu se naplno projevila i naše personální nouze : hru jsme nebyli schopni oživit a tlak zvýšit potřebnými střídáními. Také proto nepomohla ani závěrečná změna rozestavění a pokus vytvořit nebezpečné situace ve vápně domácích pomocí dlouhých míčů a vyhraných soubojů..

Způsob hry domácích na nás stačil, body jsme si tedy nezasloužili.

Nějaká pozitivní zpráva ? Ano, po dlouhých absencích se nám vrátili hráči J.Kašpar, P.Kučera a M.Lesyk.

Sestava SKS1911: Pospíchal – Lesyk (71. Seyri) Smejtek, Brantal, Thor – Minařík, Vejvoda, Papež, Kašpar – Jelínek (60. Kučera) Lowe

Gól SKS : Jelínek

RT

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY