MB - TJ Slavoj Suchdol 7:1 (3:1)

Střešovice - Rezerva Střešovic si na generálku pozvala na domácí UMT hřiště druhý tým ze 2. třídy, skupiny A. Suchdol měl být soupeř na vyladění formy před mistrovkým utkáním, které B tým sehraje už příští týden v neděli 20. března od 15 hodin proti týmu Prague Raptors FC. 

       Do zápasu s kapitánskou páskou nastoupil legendární Tymočko Mikola, známý ve Střeškách jako Kolja. I tímto gestem se klub SK Střešovice snaží vyjádřit nesouhlas s válkou na Ukrajině a vysílá přání k zastavení ruské agrese. 

Sestava SKS: Pospchal - Barták, Smejtek V., Brantal, Tymočko (C) - Chvalovský, Papež, Vejvoda, Minařík - Löwe, Michalanský (Do hry zasáhli Thor, Askarov, Seyri)

  10´ Úvodní půlhodina byla překvapivě vyrovnaná, víc čancí měl překvapivě soupeř. Naše tempo nemělo potřebný říz a na míči jsme si nevedli příliš zdatně. První gólovou šanci si tak vypracoval soupeř. Dlouhý míč si našel útočící hráč za našimi stopery, střelecká pozice byla ideální, navíc Pospíchal nestál příliš dobře. Jenže reflexy má naštěstí náš gólman v pořádku a šanci zneškodnil. 

  16´ Smejtek na polovině hřiště rozehrával volný kop. Nasměroval ho do vápna. Po hlavičkovém souboji míč štastně vypadl k nohám Michalanského, který s doklepem do sítě neměl žádný problém. GÓL. DOMINIK MICHALANSKÝ 1:0

17´ Z následujícího útoku soupeře mohlo být srovnáno. Zprava přišel centr do vápna na zadní tyč, osamoceně hlavičkující hráč zvolil takový hlavičkolob, Pospíchal byl příliš z branky, takže nemohl reagovat. Naštěstí nemusel. Míč o metr minul branku.

20´ Vyrovnání se soupeř zaslouženě dočkal. Nepohlídaný náběh mezi beky, žádný návrat záložní řady, nedostoupený, neblokovaný střelec a navrch velmi přesná střela z úhlu. 1:1

35´ Suchdol měl jít do vedení. Další díra mezi stopery, dobře využitý prostor pro náběh útčníka, jen první pokus vystřelit v situaci sám na brankáře se nepovedl a druhý pokus už si Pospíchal opět pohlídal. 

36´ A tak nedáš dostaneš. A hned double trest. Po rohovém kopu se odražený míč dostal k Brantalovi, ten se podíval a umístil bez váhání k tyči. GÓL. MATĚJ BRANTAL 2:1

38´ O dvě minuty později se povedla parádní akce založená od našeho vápna. Brantal rozehrál doleva na Tymočka, ten posunul po lajně Minaříkovi, ten bravurně převzal a natáhl do středu, vymyslel kolmici pro Chvalovského, ten si navedl ve vápně šikovně míč a pohodlně skóroval. GÓL. IVAN CHVALOVSKÝ 3:1

    V závěru prvního poločasu s potleskem odstoupil Mikola Tymočko a kapitánskou pásku předal Löwemu. Do druhého poločasu chtěl určitě trenér Trhlík zpřesnit hru, rychleji přistupovat k hráčům soupeře a zvýšit důraz v sobních soubojích. Ve druhém poločase se promítlo i postavení obou týmů. Naše rezerva již zcela dominovala a zbytek zápasu ovládla. 

47´ Minařík vystihl rozehru obránců a zisk míče sám přetavil v další branku. GÓL. VOJTĚCH MINAŘÍK 4:1

71´ Velmi aktivně hrající Minařík opět zachytil rozehru stoperů, navedl si míč na střed velkého vápna a paradní střelou překonal brankáře, jen ta TYČ byla proti. Autorem navázné prudké střely byl Löwe, trefil však střed branky.  

82´ Zavěrečná desetiminutovka teprve zobrazila realistický obraz druhé půle, v předchozích minutách jsme totiž lehkovážně nedotahovali dobré útočné příležitosti. Po dobré kombinace z pravé strany se míč dostal do vápna, kde Seyri pohotově zblízka zakončil. GÓL. MEHRZAD SEYRI 5:1

84´ Chvalovský si ve vápně soupeře snažil pokrýt míč, podle úsudku hlavního rozhodčího mu byl míč odebrán s faulem, proto byl nařízen pokutový kop. Úspěšného zahraní se zhostil sám faulovaný. GÓL. IVAN CHVALOVSKÝ. 6:1

88´ Další povedná akce. Přizemní centr Chvalovského našel ve vápně Minaříka a ten mohl opět rozvlnit síť.  

90´ Poslední slovo si vzal Vejvoda. Ze středu hřiště napřáhl ze 20 metrů a trefil šibenici par excellence. GÓL. MARTIN VEJVODA 7:1

Zimní příprava skončila. Za sedm dní nastoupí střešovická rezerva k prvnímu jarnímu mistrovskému utkání. V zimě odehrál B tým pět utkání:

MB - Sokol Houstoň B   5:1

MB - Slovan Kunratice 1:4

MB - SK Ďáblice B   3:3

MB - Sokol Troja   3:4

MB - Slavoj Suchdol 7:1

Držme palce v jarní části. Příští neděli v 15:00 doma proti Prague Raptors FC. 

13. 3. 2022 Zizzé

    

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY