TJ Spoje Praha B - MB 7:0 (2:0)

Žižkov - Nesympatické fotbalové prostředí. Nevlídné počasí. Zatracený vítr. Silný soupeř, posilněný hráči z A týmu. Nemastný, neslaný rozhodčí. A pořádný příděl. Vysvobození z tohoto otřesného fotbalového podzimu. Snad už jsme definitivně vystřízlivěli. 

       První půle nebyla od nás vlastně špatná. Hráli jsme v bloku, snažili jsme narušovat rozehru soupeře, i jsme vyvíjeli snahu směrem dopředu. Jenže oba inkasované góly jsme doslova soupeři darovali. 

5´ Po druhé za víkend nastoupil v brance mužů teprve 17 letý Chloupek. A hned v úvodu čelil dvěma nebezpečným situacím soupeře. Tu první naštěstí nemusel řešit. Tu druhou, střelu z přímého kopu vyřešil bravurním zákrokem. 

11´ Právě Chloupek zachránil našeho kapitána Smejtka. Ten totiž velmi nedůraznou hlavičkou zinscenoval malou domů přímo k nohám útočníka soupeře. Jeho sólo však Chloupek zlikvidoval. 

12´ Opět zaúřadovaly rukavice Chloupka. 

22´ Další situace už gólem skončila. Dlouhý nákop za obranu, naši stopeři nezareagovali včas, Chloupek sice vyrazil, jenže toho zase zradil vítr, který míč zpomalil k plusu Vernera, který udělal snadnou kličku a do prázdné branky dovedl pohodlně míč. VERNER 1:0

28´  Se nám povedla nejzdařilejší akce zápasu. Papež ukázal důraz, získáný míč udržel a navedl do soupeřova vápna, vybídl na vápně Šperla, který nezazmatkoval a posunul do ještě výhodnější pozice na Magendanse. Ten však trefil jen brankáře. A rohový kop z takové pozice je žalostně málo.

34´ Jsme si nechali dát víc než trapný gól. Faulovali jsme asi 30 metrů od branky. V ten moment naši hráči sklopili hlavy dolů a zvedli je až v momentě, kdy soupeř oslavoval druhý vstřelený gól. Nebývá příliš často k vidění, abychom na 30 metrech byli skoro všichni pod míčem, přesto soupeř díky rychle rozehranému kopu šel sám na branku. PÁLENKÁŠ 2:0

      Rozhodně se s tím dalo něco dělat. Jenže to, jak jsme druhý poločas pojali, snad ani nezaslouží komentář....Bohužel podzimní tréninková bilance jde ruku v ruce s některými dosaženými výsledky. Jeden hráč dosáhl na 75% tréninkovou účast. 15 hráčů nedosáhlo ani na 50%. 

50´ Zbytečná ztráta míče na polovině hrací plochy. Dlouhý míč za obranu. Samostatné sólo na branku. Chloupek však opět předvedl fantastický zákrok, odražený míč se však odrazil k dalšímu hráči, který opět byl hráčem Spojů. LADRA 3:0

52´ Zbytečná ztráta míče na polovině hrací plochy. Dlouhý míč za obranu. Samostatné sólo na branku. Chloupek šanci likviduje. 

68´ Přímý kop provedený tvrdou střelou po zemi skončil v síti. KUBEK 4:0

77´ Zbytečná ztráta míče na polovině hrací plochy. Dlouhý míč za obranu. Samostatné sólo dvou hráčů na branku. Chloupek bez šance. VERNER 5:0

81´ Zbytečná ztráta míče na polovině hrací plochy. Dlouhý míč za obranu. Po naší levé straně utekl hráč soupeře, poslal nahrávku po zemi do vápna, kde byl další volný osamocený hráč a Chloupek opět v bezmoci. MUSCHKA 6:0

86´ Čistá asistence Papeže. Na naší polovině při rozehře ve středu hřiště přímo namazal soupeři. Další samostatné sólo na branku. LADRA 7:0

   Podzimní část je u konce. Hrozivá bilance. 16 zápasů, pouze 15 bodů, 13. pozice. 63 inkasovaných branek, což je 4 branky na zápas. Ještěže je konec. Do začátku jarní části daleko. Mnoho věcí se bude muset změnit. Začínáme 12. nebo 13. března doma proti Raptors. Fotbalisti jsme. Střízlivým pohledem však v prachbídné formě. 

Sestava SKS: Chloupek - Krejčí, Smejtek D., Smejtek V., Češka - Askarov, Papež, Burger, Uhlík - Šperl, Magendans (Do hry zasáhli Lesyk, Thor, Seyri. Připraven Hrdlička)

8. 11. 2021 Zizzé 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY