MB - AFK Slavoj Podolí B 6:1 (2:0)

Střešovice - Fotbalový Halloween. Jako stírací losy Tutovka. Zápas třináctého se čtrnáctým. Oba tři výhry, tři remízy a 8 porážek. Oba přes 50 inkasovaných gólů. Předposlední zápas podzimu, 15. kolo. Poslední zápas na domácí půdě. První na nové UMT. 

 31. října se slaví Halloween. Sice se slaví převážně v anglosaských zemí, v USA, v Kanadě i v Austrálii, je to však původně lidový keltský svátek. A svou oblibu získává i u nás. Koneckonců volný překlad All Hallows Eve znamená předvečer Všech svatých. U nás slavíme podobných svátek 2. listopadu Dušičky, respektive svátek zesnulých. Oba tyto svátky se promítly i v prvním poločase s Podolím. 

8´ Hrůzostrašný zákrok předvedl Hrdlička. Pozdě zareagoval na míč do vápna, vyběhl a místo vyboxování míče, naboxoval soupeři. Penalta. Hráč Podolí Arnošt ji však rovněž hrůzostrašně kopnul. Asi o tři metry přestřelil bránu. 

21´ Absolutně děsivá dvacetiminutovka. Hodná Hallowenské párty. Oba týmy hrály hru, kdo zahraje dvě po sobě jdoucí nahrávky, získá bod. Po dvaceti minutách byl nerozhodný stav 0:0. Na branky logicky taky. 

24´ Míč se odrazil v šestnáctce příhodně k Uhlíkovi. Strašlivou pumelicí propálil brankáře Glomba. Rozhodčí Wulkan však viděl, nebo spíše slyšel ruku. Branku tedy neuznal. 

26´ Důrazně se do vápna soupeře vehnalo duo Uhlík - Seyri. Právě Seyri trochu démonicky obral o míč Uhlíka, míč pak protlačil do sítě. Mehrzad Seyri. 1:0

29´ Obránci Podolí ukázali v obraně značný nedůraz. Díky tomu jsme je snadno obrali  míč. A posléze obránci předvedli až přílišný důraz. Seyri byl ve vápně faulovaný, rozhodčí nařídil penaltu i pro nás. Roli chladnokrevného Drákuly vzal na sebe Magendans. Počkal si, až brankář skočí na druhou stranu a líně pak poslal míč do sítě. Benjamin Magendans 2:0

39´ Další gólová akce. Ridzák z brankové čáry poslal míč na vápno, kde si ho Magendans zpracoval, udělal z brankáře kostlivce a uklidil do sítě. Asistent rozhodčího Jarina však nabyl podezření, že se jednalo o ofsajd. Poněkud inovativní výklad tohoto pravidla. Další branka tedy nebyla uznána. 

42´ Strašidelný poločas dokumentovala akce v závěru prvního poločasu. Z vlastní poloviny vyrazili hned čtyři naši hráči proti jedinému obránci. Magendans posunul na Ridzáka, ten zavedl míč do vápna a prudkým centrem servíroval do vápna. Seyri minul, Magendans minul a Uhlík poslal míč na hřbitov. Noc oživlých mrtvol.

Druhý poločas jsme chtěli po všech stzránkách zlepšit, ani je nebudu jmenovat. Jediná útěcha plynula z toho, že soupeř hrál otřesně. 

48´ Burger nejdřív ve vápně obral soupeře o míč, pak svou rozehrou míč soupeři vrátil tak, aby to měl ke skórování co nejsnazší. A Arnošt toho využil. Pavel Arnošt 2:1

49´ Neuplynulo ani 60 vteřin a po útočné naší akci se míč ocitl na hranici vápna. A právě Burger si koupil odpustek. Technickou střelou vymetl šibenici. Jonáš Burger 3:1

53´ Faul u laviček. Smejtek poslal dlouhý míč do vápna, tam si na malé vápno seběhlo jedno z dvojčat a z malého vápna uklidil k tyči. Jonáš Ridzák 4:1

A bylo po zápase. I když trenér Trhlík poznamenal, že trojgólové vítězství už ztratil, čtyřgólové vedení nikdy. Takže po zápase bude, až bude rozdíl vyšší. A tak jsme se nasledujících dvacet minut rozhodli hrát loterii se Sazkou, hru TUTOVKA. Když si koupíte los tutovka za 200 kč, najdete zde hned 4 losy. Z nichž jeden určitě vyhrává. Třeba 50kč. Na této bázi jsme  hráli loterii s Podolím. Hlavní role Magendans. 

56´ Tutovka Magendans

65´ Tutovka Magendans

66´ Tutovka Magendans

68´ Další gól v síti Podolí. Askarov si naběhl až na malé vápno. Jen si nepohlídal ofsajd.  

70´ Tutovka Lesyk

71´ Tutovka Askarov

71´ Tutovka Rožec

72´ Tutovka Magendans

79´ V naší sestavě chybělo mnoho hráčů. Pospíchal, Kašpar, Vejvoda, Rajniš, Minařík, Barták, Šperl, Michalanský, Vyskočil, Löwe, Kučera, Lega, Džunev a Brantal, kterému se v pátek narodila dcera Mia, gratulujeme. Chyběl i nějaký exekutor přímých kopů. Zatím žádný z určených exekutorů volných kopů gól nevstřelil. V dnešním zápase si vzal míč Lesyk. A poslal hned napoprvé míč do šibenice. Maryán Lesyk 5:1

88´ Magendans vyzval v závěru zápasu na zteč ještě druhé dvojče. Ten na nic nečekal a hned poslal tvrdou střelu po zemi k tyči. Jakub Ridzák 6:1

Vyhráli jsme. Hurá! V kabině i vítězný chorál tak nějak umřel do ticha. Příští neděli, 7. listopadu od 14 hodin na Žižkově proti TJ Spoje Praha B, ukončíme podzimní část letošní sezóny. Kéž bychom se sešli v hojném počtu. 

Branky SKS:  26´ Seyri (as. Uhlík), 29´ Magendans z penalty (as. Seyri), 49´ Burger, 53´ Ridzák Jonáš (as. Smejtek), 79´ Lesyk, 88´ Ridzák Jakub (as. Magendans)

Sestava SKS: Hrdlička - Ridzák Jonáš, Thor, Smejtek, Češka - Ridzák Jakub, Papež, Burger, Uhlík - Magendans, Seyri (Do hry zasáhli Askarov, Lesyk, Rožeč, Badyk)

31.10. 2021 Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY