ABC Braník B - MB 3:0 (1:0)

Braník - Nedostatečná parkovací kapacita. Opět značné množství omluvenek. Kolovrátek, mlýnek, flašinet či proměňování šancí Benga. Jednostranně a pořád dokola. 

 Veškerý vozový park ze Střešovic neměl možnost na Braníku kde parkovat. Pouza parkoviště za branickou brankou nabízelo volná místa. Jenže toto parkoviště patří fotbalovému klubu Kačerov a ti prý ve 13 hodin zamykají závoru. Takže hybaj a přeparkuj. Jenže kam? Před námi zápas Braníka proti Zbraslavi, po nás zápas dívek Braníka proti Dukle, nové kabiny, trávník v katastrofickém stavu. Pravé poledne v Braníku. A my s fůrou omluvenek. Rajniš, Šperl, Askarov, Magendans, Seyri, Lesyk. Na začátku utkání se navíc zranil Kašpar, musel střídat.

12´ A brzký inkasovaný gól. Ani Smejtek nebyl zdravotně 100% a právě jeho rozehra na polovině hřiště dostala na koně domácí.  Zika odebral míč a sólový únik z poloviny hřiště zakončil přesnou střelou pod tělem vybíhajícího Hrdličky. Zíka 1:0 

31´ Přesto jsme první poločas odbránili velmi dobře. Soupeři jsme již nic nedovolili, naopak sami jsme měli dobré náznaky. Průniky Jonáše Ridzáka nebo nebezpečná střela Uhlíka. 

42´ Nám zatrnulo. Hrdlička správně a včas vyběhl mimo pokutové území. V klíčovém okamžiku, kdy chtěl odkoupnout míč do bezpečí, uklouzl. Soupeř však sice uklízel míč do prázdné branky, naštěstí slabě a vracející se Thor stihl vykopnout z brankové čáry. 

47´ Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe než soupeř. Úvodních dvacet minut jsme byli jasně lepším týmem. Jakub Ridzák získal u postranní čáry míč, zatáhl k rohovému praporku a nabídl tutovku Michalanskému. Ten však z 10 metrů přestřelil branku.

54´ Z vlastní poloviny vystartoval na míč Jakub Ridzák. Míč získal a šel tedy sám na branku, dostal se až do zakončení, jenže zblízka trefil pouze gólmana Maříka. 

61´ A do třetice velká naše šance. Hned čtyři hráči našeho týmu mohli v dobré pozici pálit z velkého vápna. Černého Petra nakonec vyfasoval Uhlík. Jeho střele však chyběla větší přesnost i razance. 

65´ Jako kolovrátek, mlýnek či flašinet. Pořád stejná písnička. V momentě, kdy hrajeme dobře a dusíme soupeře, a máme obrovské šance, tak přijde zbytečná a hloupá branka v naší síti. Nedáš dostaneš bychom si mohli v této sezóně vytetovat na rameno. Michalanský ztratil míč na polovině hřiště, rychlá kolmice mezi naše stopery, Jiránek ve sprintu převzal míč a své sólo na branku lehce zakončil. Jiránek 2:0

67´ Jsme mohli ještě zareagovat a zdramatizovat utkání. Jakub Ridzák se opět velmi dobře uvolnil ve vápně a z 10 metrů mohl snížit. Opět trefil jen brankáře. 

70´ A tak přišla skoba do střešovické rakve. Doslova. Na prudký rohový kop si naskočil Pechač a nekompromisně zatloukl skobu do naší sítě. Pechač 3:0

A bylo po zápase. A brzy bude i po podzimní části. Poslední dvě utkání. A příští zápas, doma ve Střešovicích, v neděli 31. října ve 14 hodin, bude zápas o záchranu. Zápas proti AFK Slavoj Podolí Praha B.  

Sestava SKS: Hrdlička - Minařík, Branktal (C), Smejtek, Ridzák Jakub - Uhlík, Papež, Vejvoda, Ridzák Jonáš - Michalanský, Kašpar (Do hry zasáhli Thor, Kuttner, Burger)

24. 10. 2021 Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY