MB - MSM Academy Praha 1:3 (0:1)

Střešovice - Mezinárodní mašina, která neztratila v soutěži ani bod, inkasovala pouze 6 branek a skórovala 49x. V sestavě opět Shelest, Chechelnytskyi, Khrolenok. Ti nám posledně nastříleli 7 z 11 branek, před rokem jsme totiž prohráli 1:11. Dnes ne. Dnes se psal jiný příběh. Mezinárodní? Mašina? 

     Po debaklu v Lipencích jsme s odhodláním, že neinkasujeme další douciferný výsledek, pokorně a zodpovědně přistoupili k tomuto těžkému soupeři. Že hráči MSM Academy hrát fotbal umí, o tom bez debat. Že se na ně přišlo podivat i dost diváků? Nedivím se. Vidět fotbalovou komplexnost celého týmu, organizaci hry, individuální rychlost jednotlivých činností, parádní výukový materiál pro trenéry všech věkových kategorií. V rámci možností jsme se přesto snažili vzdorovat. I přes porážku to bylo vzdorování zdařilé. 

11´ Hrajeme v bloku, někdo by mohl říct zaparkovaný autobus, nicméně blok 4 - 2 - 3 - 1 se snahou nějakého brejku. Dokonce vedeme na rohové kopy 2:1.

23´ Melou nás. Držení míče tak 80% na 20%. První šance soupeře však je zakončená příliš vysoko. Je srovnáno na rohové kopy 2:2.

26´ Chybujeme na polovině hřiště v rozehrávce. Soupeř proniká do naší výjimečně otevřené obrany. Kučera si málem dává vlastní gól. Málem. 

45´ Skvěle odbojovaný poločas dostává v poslední vteřině smolnou kaňku. Nejstarší hráč soupeře, 21 letý Chechelnytskyi Vadym, technickou střelou ze 20 metrů vymetl šibenici. 0:1

      Ve druhém poločase jsme pokračovali v úporné obraně a čekali na případnou brejkovou příležitost. 

64´ Chvalovský se dostal ke střele. Jeho poloakrobatický volej snesl přísné parametry ohrožení soupeřovy branky. Pořád jsme drželi se soupeřem krok. Na rohové kopy to bylo 4:4. 

68´ Neštastný moment dobře hrajícího Bartáka. Nejdřiv excellentně vyřešil obrannou situaci, pak však v nejméně vhodný okamžik uklouzl a Khrolenok nás okamžitě potrestal. 0:2

71´ Jsme zaskočili soupeře. Náběh za obranu a lob značky extratřída z kopačky Zvolenského znamenal zdramatizování zápasu. 1:2

73´ Faulovali jsme na hranici vápna. Bohužel přímý kop do naší branky skvěle zakroutil Snishchuk. 1:3

        Odmakaný zápas sice nepřinesl body, naši hráči si však vysloužili potlesk a mohli ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou. Takové nasazení a týmové pojetí bychom rádi vídali i v dalších zápasech. Dnes jsme ukázali, že nepatříme na dno tabulky 1.B třídy. 

Příští zápas hrajeme opět doma. V neděli 19. září od 17 hodin proti Slovanu Bohnice. O den dříve, v sobotu 18. září navíc náš klub slaví 110. narozeniny. Čeká nás, věřme, skvělý víkend. 

Sestava SKS: Hrdlička - Ridzák Jonáš, Brantal, Kučera, Češka - Barták, Smejtek - Zvolenský, Papež, Chvalovský - Michalanský (Do hry zasáhli Ridzák Jakub, Thor, Vyskočil, Zumr U19)

Hráč zápasu: Týmový výkon

12. 9 2021 (Zizzé)

 

 

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY