MB - Sokol Řepy 2:2 (2:1)

Střešovice - 5. zápas. Potřetí na domácí trávě. Potřetí ze soupeřem, který byl před zápasem na posledním místě. Tři body povinnost. V předchozích zápasech jsme vždy byli jednoznačně lepší. Tento zápas se vytratilo slovo jednoznačně. A potom i to lepší. 

        Dvakrát jsme doma zahráli špatně. Tentokrát jsme se toho chtěli vyvarovat. Jenže Řepy, byť byly poslední, nepřijely odevzdat body. Řepy hrály s bojovností, chutí a s výrazně lepším pohybem. Nemá smysl vypisovat vše, co nám nešlo. Málokdy se stane, že nás někdo vyloženě přehraje, že má víc střel, víc šancí, větší držení míče a navíc ještě méně štěstí. 

3´ Trestný kop pro Řepy. Rozehráno po zemi napříč vápnem, na zadní tyči ve vyložené šanci soupeř trefuje tyč. 

18´ Řepy byly mnohem aktivnější. Přesto první branku jsme vstřelili my. K odraženému míči se na vápně dostal Yarullin. Jeho střela mu vůbec nesedla a zamířila asi 10m mimo tyče, jenže cestou nabrala protihráče. Od něj se střela neuvěřitelně odrazila k protilehlé tyči.  1:0

24´ Velmi nadějná pozice pro Řepy. Dobře zasáhl Pospíchal. 

40´ Po centru do vápna se na málém vápně ocitl osamělý hlavičkují hráč Řep. A hlavou se nemýlil. Ještěže tato branka nebyla uznána pro ofsajd.

42´ Jsme se dočkali dvoubrankového vedení. Lega udělal kličku do vápna a byl podražen. Kopal pokutový kop bez problémů proměnil. 2:0

45´ Při rozehře vzadu jsme chybovali a soupeř dostal příležitost jeden na jednoho. Pospíchal tento souboj vyhrál a vypíchl rukou míč, přesto útočící hráč spadl a rozhodčí odpískal pokutový kop i na druhé straně. Ani David Stahl nezaváhal. 2:1

    Vyhráli jsme první poločas. Mizernější hru jsme v této sezóně ještě nehráli. Bylo zřejmé, že jestli nezlepšíme pohyb, bude opět těžké uhájit body. Před 14 dny k nám zavítaly na poslední místě Stodůlky, a také odvezly všechny tři body. Rozhodně jsme nechtěli připustit stejnou blamáž.

49´ Rozehraný trestný kop proti nám prodloužil Kašpar šťastně nešťastně na tyč. Následnou dorážku vyškrábl na brankové čáře Pospíchal na rohový kop.  

54´ + 55´ + 56´ Hned tři velké šance během necelých tří minut jsme nabídli Řepím. Především ta druhá patřila do kategorie megašance. 

72´ Soupeř se opět radoval z dosažené branky. Zpoza vápna tvrdá střela trefila břevno, od něj se míč odrazil na brankovou čáru. Hráči řep signalizovali, že se míč odrazil za brankovou čáru. Rozhodčil upažil se slovy, že je přesvědčen, že míč nebyl za čárou. Ani naši stopeři v této situaci nemají shodu. Zatímco jeden říká, asi spíše ano, druhý říká naopak spíše ne. Každopádně to bylo poslední varování. 

77´ Varování jsme příliš nedbali. Nepovedený odkop Pospíchala pomohl Stahlovi do další šance, kterou tentokrát proměnil a vyrovnal. 2:2

I my jsme měli pár šancí. Zdaleka však ne tolik, jako v předchozích zápasech. Zdalika ne tolik, kolik jich měly Řepy. Ani Löwe, ani Demuth, ani Kašpar své šance neproměnili.

90´ Pospíchal v poslední minutě likviduje tutovku Řep.

Bereme bod. Tentokrát jako horší tým. Tentokrát jako tým, který je ten šťastnější. Bereme bod, který nám spadl do klína. Příští zápas jedeme na Tempo. S takovou nás čeká výprask. Snad ukážeme, že proti silnějším týmům hrajeme lépe.

Příští zápas hrajeme v neděli 13. září od 17 hodin na Lhotce.

Střelci SKS: 18´ Yarullin, 42´ Kopal 

Nejlepší hráč: Nevybrán.

Sestava SKS:  Pospíchal - Barták (Češka), Brantal, Löwe, Ferstl - Minařík, Yarullin, Kašpar, Lega (Demuth) - Kopal (Thor), Džunev (Šperl) 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY