SK Zbraslav B - MB 0:3 (0:2)

Zbraslav - Poslední srpnová neděle. 22°C. Pod mrakem. Mokrá tráva. Přijeli jsme pro tři body a odvezli je. Tak to má být.

     Po domácí porážce od rezervy Stodůlek jsme měli co napravovat. Hned několik faktorů rozhodlo o naší výhře. V klíčových momentech zachytal brankář Doležal. Velký klid v zadních řadách přinesla zkušená dvojice Kučera - Brantal. A Kašparovi skvěle vyšel zápas. 

11´ Po úvodní desetiminutovce sehrála Zbraslav skvělou a rychlou akci. Střelou z malého vápna skončila na břevně.

13´ Okamžitou odpověď jsme dali rohovým kopem Löweho, který byl nasměrován na Kašpara. A ten byl nejvýš. Hlavou otevřel skóre tohoto zápasu. 1:0

24´ Chyba v naší rozehře. Ferstl nevyhodnotil optimálně situaci a soupeř dostal příležitost brejku dva na jednoho. Sehráli to bezchybně, takže se Zbraslav dostala do megašance. V prostoru pokutového kopu střílel sám před brankářem útočník Zbraslavi do protisměru pohybu Doležala. Jenže ten bravurně tento pokus zblokoval a posléze zlikvidoval. 

29´ Opět jsme na tuto šanci odpověděli brankou. Barták vybojoval míč, posunul do středu hřiště na Rajniše, ten vykouzlil skvělou kolmici mezi stopery na nabíhajícího kapitána Löweho, ten si pomohl kličkou brankáři do protipohybu a do prázdné branky zvýšil. 2:0

      Zápas měl slušné tempo, přestože jsme se dopouštěli mnoha drobných chyb, zejména pozičních, naše hra byla o poznání mnohem lepší než v domácích zápasech. A zápas jsme kontrolovali. Ve druhém poločase byl soupeř ještě houževnatější. 

49´ Hned v úvodu druhé půle jsme mohli vnést definitivní klid. Löwe svou velkou šanci nevyužil.

50´ Kolmicí Demutha byl ke skórování vyzván střídající Lega. Pohrdl nabízenou možností. 

56´ Do míče se opřel z dálky Rajniš a trefil tyč. 

57´ Jsem po centru do vápna z trestného kopu inkasovali. Asistent rozhodčího svým praporkem však signalizoval ofsajdové postavení a branka nebyla uznána.

62´ Po autovém vhazování na levé straně se k míči dostal Kašpar. Navedl si míč do středu a netradičně pravou nohou pálil na branku ostrým projektilem. Kroucená střela se zakroutila do vinglu. 0:3

73´ Zbraslav se nevzdávala. A přidala na tempu. Výsledkem byla další megašance. Osamocený hráč na malém vápně, do protipohybu Doležala, jenže opět skvělý reflex zabránil cestě míče do sítě. 

80´ Opět se do šance dostla Löwe, bohužel neúspěšně.

83´ V zápase nám vypomohl hráč dorostu Jáchym Thor. Jeho šance v tváří tvář brankáři nebyla radostná.

84´ Další šance Thora již byla z kategorie mega. Jeho střela sice obelstila brnakáře, nakonec se však mezi tyče nevešla.

85´ Parádní sólo akci si připravil Lega. Z poloviny hřiště si navedl míč postupně přes čtyři bránící hráče až na malé vápno. Jeho umístěnou střelu mu však brankář fantasticky vytlačil na rohový kop.

Výhra. S nulou vzadu. Mohlo to být samozřejmě znovu minimálně o šest branek. Jenže v konečném nadhledu bude tento zápas hodnocen jako vydařený. A rozhodně nebyl zadarmo. Díky všem za nasazení a tři body.

Příští zápas hrajeme doma, v neděli 6. září od 17 hodin.

Branky: 13´+ 62´ Kašpar, 29´ Löwe

Hráč zápasu: č. 2 Jan Kapšar 

Sestava SKS: Doležal - Barták, Kučera, Brantal, Ferstl - Minařík, Rajniš, Kašpar, Demuth - Uhlík, Löwe (do hry zasáhl Lega, Kopal, Thor)

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY