MB - Sokol Troja 4:2 (1:2)

Střešovice - Poslední zápas letošní zimní přípravy jsme sehráli ve čtvrtek doma, tradičně s Trojou. Sedmý zápas. Generálka na jarní část soutěže. Další kvalitní 1.A třídní soupeř. Tentokrát v relativně kvalitní sestavě. Opět v novém systému. Mnoho herních prvků už krásně funguje, mnoho chyb stále trvá. Vítězství s haluzovou příchutí.

        Začátek zápasu začl od nás skvěle. Prvních šest minut jsme nepůjčili soupeři míč, nenechali mu kus volného prostoru. Takhle hrát delší časový úsek, nemám o nás strach. 

8´ Vyústěním našeho tlaku byla střela soupeře do břevna, a hned z prvního útoku vynikající kombinaci soupeře a gól v naší síti. 0:1

16´ Naše hra pokračovala. A i přes inkasovaný gól to byla naše nejlepší pasáž. Po rohovém kopu se na dvakrát nakonec prosadil Viktor Smejtek, nejdříve hlavička a pak prokopl vše, co mu stálo v cestě.

27´ Jsme zaspali v obraně. Za naši obranu se dostali hned dva hráči soupeře. A v koncovce byl soupeř velmi přesný. 1:2

     Od této inkasované branky se naše hra zhroutila a zbytek poločasu byl od nás tragický. Soupeř navíc hrál opravdu dobře. Technický na míči, dobře se hýbal, velmi snadno se dostával k míčům a jednoduše kombinoval. Dvakrát nás zachránilo břevno. Mohli jsme být rádi, že jsme v poločase prohrávali pouze o gól.

       Druhý poločas soupeř vystřídal 4 hráče. Přesto úvodních deset minut opět patřilo soupeři. My neměli nic.

55´ A pak vystřelil ze 30m Vajnar. Jeho nepříliš prudkou střelu nechtěně přizdvihl bránící hráč a udělal z této střely záležitost nechytatelnou. Gólman jenom sledoval, jak ho míč přeletěl. 2:2 

69´  Přišla další haluz. Soupeř už nebyl tak nebezpečný a my jsme alespoň bojovali, když to fotbalově spíše skřípalo. Po centru do vápna byl jemně přistrčen Ferstl a rozhodčí nařídil překvapivě pokutový kop. Kop Kopal kopl kopalovsky. 3:2

74´ Překvapivě přinesla další naší branku. Kopal skvělou přihrávkou uvolnil na pravé straně Rajniše, ten předložil na malé vápno Ferstlovi a ten dal velmi snadný gól do prázdné. 4:2 

81´ I soupeř dostal výhodu penalty. Za spíše nefaul přišla zřejmá kompenzace za předchozí penaltu pro nás. Soupeř však nemá svého Kopala, který by kopl kop po kopalovsku. Migo si střelce navedl na pravou ruku a penaltu skvěle kryl. 

     Poslední minuty jsme hráli v křeči, kupily chybu za chybou a konečný hvizd nás osvobodil od inkasování. Výhra 4:2 příliš neodpovídala tomu, co se odehrávalo na hřišti, nicméně cenný skalp to je. Haluzová příchuť bude rychle přebita jinou chutí. Věřme, že touto chutí bude hlad po mistrovských bodech. 

    První jarní mistrovské utkání hrajeme v pátek 6. března se Stodůlkami na Motorletu. 

Branky SKS: Smejtek V., Vajnar, Kopal, Ferstl

Sestava SKS: Mulač - Češka, Smejtek V., Jelínek, Ferstl - Vejvoda, Morgenstern, Minařík - Löwe, Kopal, Rajniš ( do hry zasáhl Vajnar, Zrnič)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY