MB - Fc Přední Kopanina B 4:5 (3:2)

Střešovice - Do šestice. Kvalitní 1.A třídní soupeř byl naší další přípravou. Čtrnáct dní před mistrovským utkáním je dobré už dolaďovat formu. Obvykle do B týmů v tomto období přichází hráči, kteří se nevešli do kádru A týmu. Situace si žádá přesný opak, hráči mizí, zraňují se, a tak naopak hráči z B týmu se pomalu posouvají výš. Podle toho bohužel vypadala i sestava. 

       Prvních patnáct minut to byl kolotoč. Kopanina se nedostala sice do výraznější šance, nepůjčovala nám míč, rychle kombinovala a do našeho vápna lítal jeden centr za druhým. 

16´ Ojedinělá akce našich hráčů hned skončila brankou. Morgenstern se na levé straně uvolnil a šikovnou, povedenou, technickou střelou zaskočil brankáře Kopaniny. 1:0

21´ Přišla rychlá odpověď. Rychlý přechod do útoku, volná levá strana, centr do vápna  prošel celým vápnem a na zadní uklizející hráč. 1:1

27´  Další snaha o útočnou činnost byla opět odměněna brankou. Faul ve znamenal pokutový kop pro Kopala. Ten takové šance nezahazuje. 2:1

37´  Až tento moment změnil ráz utkání. Najednou jsme byli dravější. A přicházeli megašance a závary před brankou Kopaniny. Vyústěním byl další faul v pokutovém území a další nabídka Kopalovi v podobě pokutového kopu. 3:1

38´ Dvoubrankové vedení nám z následné akce Kopanina hned sebrala. Uplynulo snad třicet vteřin a bylo sníženo. Škoda, protože druhá část prvního poločasu od nás byla vynikající. 3:2

       Druhý poločas se obraz hry měnil k horšímu. Herní rozestavení se rozpadala na obou stranách, často se útočilo 4 na 3 a podobně. Šancí mnoho na obou stranách, takže si zachytali pořádně zachytali i brankáři. Vyšší kvalitu však předváděla Kopanina, nakonec i štastně v závěru utkání urvala vítězství.

50´ Nedůraz v našem vápně znamenal vyrovnání. 3:3

75´ Jsme šli opět do vedení. V chumlu hráčů se nejlépe zorientoval Kopal a dovršil hattrick. 4:3

82´ Opět Kopanina dokázala rychle odpovědět, z rychlého brejku se podařilo znovu srovnat krok. 4:4

89´ Poslední rohový kop. Míč se divně odrážel a nakonec doskákal za brankovou čárů. 4:5

     Prohrát takovým gólem je kruté, výhra Kopaniny však bohužel odpovídala celkovému projevu. Když jsem popisoval utkání, jak jsme hráli, vyjádřil jsem se, že to mohlo klidně být 10:15. Zbývá dodat, že je škoda, že s takovým soupeřem hrajeme v lepené sestavě. Byla by to vynikající příprava na soutěž, potřebovali bychom ji však sehrát v plné sestavě. 

Branky SKS: Morgenstern, 3x Kopal

Sestava SKS: Mulač -  Češka, Syrový, Zuzák, Blažek j. - Vejvoda, Jelínek, Morgenstern - Fertsl, Kopal, Löwe  (do hry zasáhli Lega, Hudec)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY