MB - Spartak Kbely 2:1 (2:0)

Střešovice - Páté přípravné utkání. Tentokrát soupeř z druhé 1.B třídy. Soupeř, který drží 5. příčku. Potřetí v novém herním módu. A opět v lepené sestavě. Výhra, která přinesla rozpaky.

        První poločas se hrál opět poměrně pohledný, rychlý, kombinační fotbal. Tentokrát jsme mnohem lépe drželi pozice, vyplňovali jsme správné prostory a dobře jsme se hýbali. Dařila se nám přechodová fáze do útoku i kombinace. Přestože soupeř dvakrát nastřelil tyčku, byli jsme mnohem nebezpečnějším týmem. Rozhodně byla na naší lavičce spokojenost s herním projevem.

15´ Slibnou útočnou akci jsme trochu zbytečně zpomalili, nakonec jsme zvolili místo nadějné střelecké pozice, precizně připravenou narážečku pro střelu z dálky. Do té se opřel skvěle Morgenstern a trefil absolutně přesně. 1:0

    Za první poločas jsme si vytvořili nesčetné množství nadějných pozic, střelecky jsme však byli nepřesní.

29´ Tomáš Kravec se ocitl z pozice pravého obránce na levém útoku, kličku gólmanovi svou délkou přehnal, jenže vzápětí velmi chytrým lobem svou akci úspěšně zakončil. Je to jeho první gól v tomto roce, první gól v této sezóně, první gól ve Střešovicích a nakonec se ukázalo, že i první vítězný gól. 2:0 

      Druhý poločas jsme zpočátku navázali na poločas první. S postupujícím časem jsme začali víc a víc kazit. V zakončení jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Pak začal uvadat i náš pohyb a důsledné držení prostorů. Postupně jsme se propracovali k holomajzně, která divácky musela bolet. A nakonec jsme pomohli soupeři oživnout. 

71´ Naše rozehra. Namázano soupeři. A gól v naší síti. 2:1 

     Soupeř převzal otěže zápasu. Nastřelil další tyč. My jsme kupili chyby. Hráli jsme zbytečně složitě. Zápas, který měl skončit 6:0 pro nás, byl velmi blízko další remíze. Nakonec i dnes často nejistý Pospíchal v závěru předvedl důležitý zákrok, který odvrátil blamáž. Nakonec z toho bylo rozpačité vítězství. Odnášíme si však velmi dobrý pocit z odehrané první půle.

Sestava SKS: Pospíchal - Ferstl, Zimčík, Syrový, Kravec - Löwe, Morgenstern, Jelínek - Kašpar, Kopal, Uhlík (do hry zasáhli Lega, Kubíček)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY