MB - Sokol Písnice 6:0 (3:0)

Střešovice - Překonaný teplotní rekord z roku 1791. V čase Velké Pardubické. Soupeř, který v zápise měl 17 hráčů, nastoupil však v 11 lidech. Taková byla neděle 13. října.

       Pro nás s neznámým soupeřem, jsme sice nastoupili aktivně, tařka do dvacáté minuty se nedělo nic, o čem by mělo smysl se rozepisovat. Soupeř nebyl nebezpečný a nás se zřejmě podepsal zdravotní stav některých hráčů. Přesto znovu na přírodní trávě, vždyť teplota se vyšplhala na 26°C. 

25´ Viktor Smejtek z pravé části poloviny hřiště poslal centr do vápna, Löwe ho zklepl Kašparovi, ten volejem uklidil k protilehlé tyči. 1:0

28´ Pro změnu z druhé strany centr Morgensterna našel hlavu Legy, který trochu v krkolomné pozici takovým pololobem vymetl levý horní roh branky. 2:0

A pak se osm minut nehrálo. Gólman Písnice Picek totiž objevil díru v síti. Konkrétně v levém dolním rohu, těžko říct, zda míč poté, co skončil v horním rohu branky opustil sít dolním rohem, nebo zda mu k tomu někdo nepomohl. V každém případě hlavička Legy jednoznačně skončila v síti. Měla totiž rychlost asi 2km/hod., tudíž i špatně vidoucí diváci na tribuně měli tento gól jak z opakovaného záběru. Hráči Písnice přesto zkusili, že míč vůbec neskončil v síti, že to šlo vedle. A jelikož je v síti díra, že neměl platit ani ten první gól. A že je možná neregulérní hřiště, a zápas by měl být kontumován. Někteří hráči se na protest sebrali a odešli ze hřiště. Pak se zase vrátili. Někteří hráči se nevybíravým způsobem dohadovali s rozhodčím Kolářem. A my čekali, až se bude hrát. Vše se obešlo překvapivě bez karet. Náš správce zašněroval minidíru a mohlo se pokračovat. Hráči Písnice to zkusili ještě s ofsajdem. Ani s ním neuspěli. Střešovický divák se zase dočkal antifotbalového divadla.

43´ Hráči Písnice si v rozehrávce vůbec nevedli šťastně, takže nešťastný odraz se ku štěstí odrazil na kopačku Löwemu, ten se nerozpakoval a velmi pohotově míč vrátil do sítě. Pro sichr rovnou doprostřed, aby nevznikly dohady, zda gól byl nebo ne. 3:0

     Ve druhé půli jsme neočekávali nějaký zvrat. Šlo pouze o to, zda si to nezkomplikujeme sami. Nezkomplikovali. Naopak víceméně v uvolněném tempu jsme zápas dovedli do pohodového vítězství, byť naše hra ani zdaleka neměla drive. 

56´ Rohový kop Morgensterna našel Brantala, jeho střelu brankář vyrazil, následnou dorážku pod břevno umístil Löwe. 4:0

72´ Do šance se dostal Morgenstern, při lobu byl stržen v pokutovém území. Logickým výsledkem celé akce byl nařízený pokutový kop, který k tyči ránou proměnil kapitán Vodička. 5:0

76´ Nejpohlednější akce zápasu. Vodička vyvezl míč, poslal Kašpara do lajny, na výzvu trenérů, aby v akci pokračoval se rozeběhl do vápna, kam dostal od Kašpara míč. Posléze ho po zemi nacentroval na malé vápno, kde z voleje pálil do černého Jelínek před zraky své rodiny. 6:0

 Držíme i nadále 2. místo v tabulce, které budeme chtít potvrdit i příští týden v Radotíně. V neděli, 20.10. od 15.30.

Branky SKS:  25´Kašpar, 28´Lega, 43´+ 56´Löwe, 72´Vodička, 76´Jelínek

Sestava SKS: Mulač - Krejčí, Smejtek, Vodička, Brantal - Vejvoda, Morgenstern, Rajniš, Kašpar - Lega, Löwe (do hry zasáhli Minařík, Jelínek, Kučera, Suchánek, Vyskočil)

Hráč zápasu: č.9 Rajniš Marek

Zizzé 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY