M'B' - Sokol Stodůlky 0:5 (0:2)

StodulkyStřešovice - Na první jarní mistrovské utkání jsme odjeli na hřiště Střešovic. Do utkání jsme šli plni obav, jelikož po ne moc vydařené zimní přípravě, byly v nás obavy co předvedeme. Domácí nám v tomto utkání situaci lehce usnadnili, když nepředvedli výkon, který by nás měl výrazně ohrozit. Tudíž, některé otazníky trvají.

 

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a domácí v obranné fázi kupili chyby. Hned ve třetí minutě Petr Mikeš trefil tyč a dvě minuty poté, již Petr Vondráček chybu v rozehrávce domácích využil a my šli do vedení. V jedenácté minutě kopal Petr Vondráček rohový kop, který Petr Musil uklidil do sítě, jeho střelu jistil Petr Mikeš, který kolegiálně míč nechal projít do sítě. Po této brance hra trochu opadla a my se uchýlili k nakopávání míčů, což ničemu nevedlo. Při kombinaci jsme si vypracovali několik šancí, které jsme bohužel zahodili.

 

O přestávce jsme nabádali ke klidu a stálé aktivitě, neboť kontaktní branka by mohla situaci na hřišti změnit. Proběhlo i kreslení a objasnění některých situací, které se v prvním poločase odehrály.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a výsledkem byly tři branky v síti domácího mužstva. Nejprve Jirka Růžička dorazil střelu Petra Vondráčka, v šedesáté třetí minutě kopal Petr Vondráček rohový kop a střelu Honzy Jirce těsně před brankářem nadzvedl Petr Mikeš a míč skončil v síti. O dvě minuty později unikl po levé straně Kuba Lněnička a jeho přízemní centr uklidil agilní Petr Vondráček a my vedli pět nula. I po této brance jsme si vypracovali další brankové příležitosti, ale trefit branku,byl již problém a tak konečný stav 5:0 zůstal.

 

Vezeme do Stodůlek cenné body a vysoké vítězství, ale toto je pouze začátek a nás čeká ještě dalších dvanáct kol a soupeři budou určitě mnohem těžší, než tentokrát Střešovice, kterým se zápas vůbec nepovedl.

 

Sestava Stodůlky:

Šalanda Vojta - Lněnička Jakub, Lacina Martin, Jirec Jan, Vlasák Tomáš - Růžička Jiří ( od 60. minuty Alshinbaev Timur ), Musil Petr, Roubal Jan, Světlík David - Vondráček Petr (od 66. minuty Porada Jiří), Mikeš Petr

 

Branky:
5. minuta Vondráček Petr 0 : 1
11. minuta Musil Petr as. Vondráček Petr 0 : 2
51. minuta Růžička Jiří as. Vondráček Petr 0 : 3
63. minuta Mikeš Petr as. Jirec Jan 0 : 4
65. minuta Vondráček Petr as. Lněnička Jakub 0 : 5
Povrch: UMT
Hřiště: Střešovice
Rozhodčí: Wimmer Jan - Rod Miroslav, Polena Jiří

zdroj: sokolstodulky.cz

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY