Ztráta bodů i kapitána (Chuchle - M'B')

Chuchle.jpgPáté mistrovské utkání proti béčku Střešovic jsme rozehráli vcelku koncentrovaně. Soupeři jsme neumožňovali plynulé akce, snažili jsme se více kombinovat, ale ztroskotávali jsme na nepřesných přihrávkách. K ohrožení brány se naši dostávali pouze střelami ze střední vzdálenosti (20 minuta-Šídlo a 25 minuta-Dalecký). Ve 27 minutě jsme nuceně střídali zraněného Daleckého za Stuhlíka.

Ve 28 minutě zahrozili hosté hlavičkou, míč však skončil mimo. O několik minut později soupeř měl další šanci, ale náš gólman střelu kryl. Když už se hráči viděli v kabině hosté zaútočili. Po několika narážečkách na jeden dotek se dostal obránce soupeře úplně sám před našeho brankáře a střelou k tyči skóroval-0:1. V tu chvilku běžela 46 minuta.
Ve druhém poločase se soupeř začal prosazovat, z čehož pramenila další šance ve 49 minutě. Poté jsme zahrozili i my v 57 a 60 minutě Šídlem. V 63 minutě stoprocentní šanci hostí výborným skluzem zachránil Hodr, ale o dvě minuty později tentýž hráč ze zadu fauloval v pokutovém území a byla odpískána penalta. To neunesl náš kapitán Šídlo a po dvou žlutých kartách se musel poroučet do sprchy. Hráč soupeře penaltu bezpečně proměnil-0:2. O čtyři minuty později to bylo již 0:3, když osamocený hráč hostí přehodil našeho gólmana. Poté se hra z naší strany více otevřela-neměli jsme už co ztratit a hrálo se nahoru dolů. Bohužel z naší strany to bylo bezzubé. V 78 minutě naší obranou prošel útočník soupeře a od čtvrtého gólu nás zachránila tyč. My jsme odpověděli v 81 minutě velmi slabou hlavičkou Hodra. V 85 minutě hosté zahodili další tutovku, když náš brankář vytlačil přízemní střelu na roh. V 88 minutě po standartní situaci Čížka si hostující obránce srazil míč do vlastní sítě-1:3. Běžela 92. minuta když v našem vápně zcela osamocený hráč hostí nechal vyniknout našeho brankáře , který povedenou střelu na zadní tyč efektně vyrazil na roh. Z naší strany byla hra ustrašená , plná nepřesností a chyb pramenící z malé bojovnosti některých nezkušených hráčů. Hře neprospěl ani nepřesný a v některých případech i jednostraně rozhodující hlavní sudí.

zdroj: cechoslovan.chuchle.cz/

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY