FC Miškovice - MB 3:5 (1:1)

Miškovice - Sobota 8. 8. 2020, 16 hodin, 32°C. Začíná nová fotbalová sezóna 2020/2021. První mistrovské utkání v tomto soutěžním ročníku. Druhé soutěžní utkání v tomto roce. Do okrajové části Prahy jsme dorazili popáté. Dvakrát jsme zde remizovali, dvakrát prohráli. Letos jsme tedy šli proti papírovým předpokladům.

Sokol Stodůlky B - MB 7:2 (2:1)

Motorlet - Fotbalové jaro zahájeno. V pátek, pod umělými světly, na UMT Motorletu. Hned na úvod pořádný výprask. Ve druhém poločase padlo pět branek v rozmezí 7 minut. Uštědřená lekce z produktivity.

MB - Sokol Troja 4:2 (1:2)

Střešovice - Poslední zápas letošní zimní přípravy jsme sehráli ve čtvrtek doma, tradičně s Trojou. Sedmý zápas. Generálka na jarní část soutěže. Další kvalitní 1.A třídní soupeř. Tentokrát v relativně kvalitní sestavě. Opět v novém systému. Mnoho herních prvků už krásně funguje, mnoho chyb stále trvá. Vítězství s haluzovou příchutí.

MB - Fc Přední Kopanina B 4:5 (3:2)

Střešovice - Do šestice. Kvalitní 1.A třídní soupeř byl naší další přípravou. Čtrnáct dní před mistrovským utkáním je dobré už dolaďovat formu. Obvykle do B týmů v tomto období přichází hráči, kteří se nevešli do kádru A týmu. Situace si žádá přesný opak, hráči mizí, zraňují se, a tak naopak hráči z B týmu se pomalu posouvají výš. Podle toho bohužel vypadala i sestava.