MB - AFK Podolí „B“ 3:0 (2:0)

Střešovice - S odhodláním konečně vyhrát jsme vstupovali na domácím hřišti do zápasu proti rezervě Podolí. Předposlední utkání podzimu, poslední utkání doma, s vědomím, že inkasujeme příliš branek. Přesto jsme se v úvodních minutách tradičně pustili do ofenzivy.

Čechie Smíchov - MB 5:2 (2:1)

Smíchov - Čekal nás soupeř, který momentálně hraje v euforii, daří se mu, vyhrál na hřišti lídra soutěže 5:0 a má velké naděje prát se o postup do 1.A třídy. První čtvrthodinka musela být pro Čechii šokem. Na měkkém klouzavém povrchu jsme na Čechii vlétli.

MB - FC Zličín "B" 1:4 (0:3)

Střešovice - V klasickém sychravém podzimním nedělním odpoledni jsme na UMT přivítali rezervu Zličína. Ve stejné době probíhala přehlídka na Evropské v rámci republikových narozenin, což se v zápasu promítlo přeletem dvěma trojicemi vrtulníků.

Slovan Bohnice - MB 0:0

Bohnice - Domácí Áčko odehrálo svůj mistrák v pátek večer v 18 ti lidech a pro sobotní zápas Bé měli v nominaci další, zcela odlišnou squadru 16-ti hráčů ….

MB – Afk Slavia Malešice 9:3 (7:1)

Střešovice - S cílem konečně vyhrát. Díky krásnému podzimnímu počasí opět na trávě. Se soupeřem z Malešic, ve kterém se česky příliš nemluví. S nejrychlejším gólem této sezóny.

• OC šestka