loko vltavinKapitola devátá - Posílený výběr rezervy třetiligového Loko Vltavín. Velmi kvalitní soupeř. Rychlý zejména na míči. Rozdíloví hráči Macháč, Eichler, Maione. Kapitola, která se nám nepovedla. Tři hráči, kteří nastupují za třetiligový A- tým, měli zvednout kvalitu našeho dnešního soupeře.

Přesto náš tlak pokračoval. Vokurka z rohového kopu zblízka přestřelil. Ve 12´nebezpečně pálil Kašpar. V 16´jsme se dočkali rychlého vyrovnání. Smejtek s Vegrichtem vyťukali kraj hřiště, předložili na vápno Morgensternovi a jeho střelu do sítě usměrnil ještě Kašpar. (1:1) V 19´se k nebezpečné střele ještě dostal Vokurka. Jenže pak se náš tým začal ze hřiště vytrácet. Soupeř po půl hodině opět předvedl své kvality. Opět u toho byla dvojice Macháč a Eichler. Eichler se dostal do ložené šance a jen se štěstím pro nás těsně minul. Ve 32´opět Eichler se prosadil po rohu, jeho střelu vykopával Charvát z brankové čáry.

Hráč zápasu: Kašpar J.

Branky: 16´ + 68´ Kašpar

Sestava SKS: Šilhavý – Vegricht, Krpata, Šulc, Charvát – Doležal, Smejtek, Vokurka, Kašpar, Zvolenský – Morgenstern (Trenér: Pavel Gregor, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček, Asistent trenéra: Lukáš Vajnar)

Střídali: Kašpar M., Kouklík, Brantal

Kapitola devátá

Loko Vltavín „B“ - Sk Střešovice 4:2 (1:1)

Tři hráči, kteří nastupují za třetiligový A- tým, měli zvednout kvalitu našeho dnešního soupeře. Macháč na pozici středního záložníka a dva forvardi Eichler s Maionem. Nicméně jsme lépe zahájili z pozice lídra my. Ve 2´hlavičkoval Kašpar a Smejtek zblízka v jasné šanci přestřelil. Ve 4´se Smejtek snažil najít Šulce a malý kousek chyběl ke vstřelení branky. Od prvních minut jsme soupeře tlačili, jenže v 10´nám předvedli, co znamená kvalita. Macháč rychle rozehrál, my jsme nechali na kraji hřiště příliš prostoru a Eichler ve vápně pohotově střílel, Vegricht neměl čas reagovat a od něj se míč odrazil do naší sítě. (1:0)

Druhý poločas jsme se chtěli vrátit k úvodní dvacetiminutovce. Jenže jsme předvedli otřesnou čtvrthodinku. A soupeř byl dnes nemilosrdný a vše trestal. Hned ve 47´Eichler z vlastní poloviny prošel celé hřiště a vybídl ke skórování Hajného. (2:1) Sice jsme mohli hned o minutu poté kontrovat, jenže Kašpar zblízka překopl stadión. A tak v 50´přišla další facka. Do koridoru mezi stopery si seběhl Maione, využil své rychlosti a dostal se do samostatného brejku a sebevědomě uklidil. (3:1). Opět jsme mohli rychle odpovědět. Morgensternův centr, ale Kašpar zblízka nedokázal trefit. V 63´to již připomínalo popravu. Dlouhý nákop od vlastního rohového praporku propadl mezi stopery a hned dva hráči se dostali za naši obranu. Celou akci dokončil téměř nechybující v rozehrávce Macháč, jenž udělal kličku gólmanovi a s přehledem korunoval svůj výkon. (4:1) Teprve až v tomto momentu jsme přidali rychlostní stupeň, čímž jsme vyrovnali hru a začali mít lehce navrch. Naději navíc přidal aktivně hrající Kašpar, který po centru Martina Kašpara hlavou snížil. (4:2) V poslední desetiminutovce v šancích selhali Vokurka i Vegricht a my odcházíme zaslouženě poraženi. Byl to těžký zápas s kvalitním soupeřem. A trojlístek soupeře byl na hřišti velmi znát. Přesto se nemůžu ubránit dojmu, že někteří mohli a měli odevzdat mnohem víc. Nemohu se ubránit ani myšlence, že taktické pokyny plníme polovičatě, že někteří hráči hrají až alibisticky a víc řeší vlastní ego než týmové pojetí. Na postup to chce větší zápal, větší touhu, větší nasazení, větší sebekázeň a odpovědnost za vlastní výkon. Před námi jsou čtyři zápasy a my potřebujeme 12 bodů. Příští body snad přivezeme z Lipenců, kde hrajeme v neděli od 14.30.

Hráč zápasu: Kašpar J.

Branky: 16´ + 68´ Kašpar