M'A' - SK Libuš 3:0 (1:0)

libus 2017Kapitola čtvrtá - Čtvrtý příběh. Potvrdit pozici na čele tabulky. Odčinit pohárové faux pas. Hrát svou hru a dominovat v ní. Vstřelit branky. Příběh Franka de Boera, Iana Woosnama či vodky Absolut.


Tentokrát jsme vstoupili do zápasu ukázkově. V první minutě jsme mohli vést o dvě branky. Nejdřív neuspěl Morgenstern, hned na to příležitost prováhal Zvolenský. V 10´se parádně opřel do míče opět Zvolenský a orazítkoval tyč. V 15´ve skluzu neuspěl před brankou ani Smejtek. V 16´netrefil Šulc hlavou odkrytou branku.

 

První čtvrthodina mohla být devastující pro Libuš. Bohužel nebyla a my jsme si to dělali opět zbytečně těžký. S odehranými minutami se hráči Libuše začali víc a víc osmělovat. Po půl hodině už byl obraz zápasu vyrovnaný. A právě v ten moment jsme konečně udeřili. Ve 35´ Vokurka lobnul míč po lajně na Morgensterna, ten se prohnal kolem obránců a ostrým centrem našel ve vápně ve skluzu střílejícího Doležala. Parádní akce přinesla úvodní branku. (1:0)

 

Vzápětí však Libuš mohla vrátit úder. Krátce po sobě mohla udeřit hlavou, dvakrát jsme zachraňovali na brankové čáře. Ve 44´se za stopery dostal Morgenstern, byl nedovoleně zastaven Růžičkou. Ten však za svůj zákrok uviděl jen žlutou kartu, přestože Morgenstern už byl sám před brankářem Bouškou. Z následného přímého kopu jsme neuspěli.

 

Druhý poločas jsme opět začali snově. Ve 20. vteřině zachránil Libuš gólman Bouška před zakončením Morgensterna. Ve 49´poukázal na svou střeleckou pohotovost Zvolenský, který nebezpečně pálil z otočky a v 54´opět nebezpečně hlavičkoval Morgenstern. Ten byl směrem dopředu hodně vidět. Střílel v 60´a svůj výkon mohl korunovat v 63´, kdy utekl z půlky celé libuňské obraně, své sólo však nepodtrhl brankou.

 

O minutu později jsme již však vsítili očekávanou druhou branku. Ke střele z vápna se dostal Kašpar, Bouška jen vyrazil a Vegricht byl tam, kde měl. (2:0) V 66´mohlo být ještě veseleji, jenže Šulc se svou hlavičkou neuspěl. Pak nám opět nepřál rozhodčí. V 68´se v pokutovém území snažil prosadit Kašpar, byl obrácen až teatrálně zahozen. S tímto netradičním zákrokem jako by si sudí neuměl poradit, tak ho odignoroval.

 

V 75´si svou největší brankovou příležitost vybrali i hosté, kteří zápas rozhodně nevzdávali. Po rohovém kopu se úplně sám na malém vápně objevil Šupina, jeho hlavička však šla k údivu všech těsně nad. V 80´odskočil špatně míč Krpatovi a i soupeř se dostal do samotného náběhu. Ten však stihl uhasit Šulc za cenu žluté karty. Pokud jsme chtěli červenou kartu v prvním poločase, pak férově musíme připustit, že i tento moment měl být posouzen spíše kartou červené barvy. Hosté však také nevyužili svůj přímý kop.

 

Naopak my jsme zpečetili náš dominující výkon. Brantal pohotově našel otevřený koridor a vysunul Zvolenského a ten svůj vynikající výkon pečetil svou oblíbenou nejlepší střelou ve Střešovicích. (3:0) I nadále zůstáváme na první příčce a naše pozornost se přesouvá do Radotína, kde hrajeme další zápas v sobotu 23. září v 16:30. Srdečně zveme.


Hráč zápasu: Zvolenský

Branky: 35´Doležal, 64´ Vegricht, 85´ Zvolenský

Sestava SKS: Pospíchal – Vegricht, Krpata, Šulc, Charvát – Doležal, Smejtek, Vokurka, Kašpar, Zvolenský – Morgenstern
Trenér: Pavel Gregor, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček, Asistent trenéra: Lukáš Vajnar

Střídali: Brantal, Kapšar M., Ferstl, Löwe

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY