TJ Spoje - M'A' 6:5 na pk (1:1)

palecdoluKarma. Nevděčný zápas. Zápas, ve kterém se dá jen ztratit. Nic získat. V amatérské soutěži žádat profesionální přístup. Zápas, ve kterém je jasný favorit. Tentokrát v této roli jsme se ocitli my.


Zápas jsme začali sice dominantně, leč trochu lehkovážně. Chybělo větší nasazení a bojechtivost.

Zejména v koncovce chyběl potřebný důraz. A vlastně o čem bych tu měl psát….

Náš A tým nastoupil proti hráčům ze 2 a 3. Třídy. Soupeř bránil ve čtyřech hráčích a my jsme dokázali vstřelit branku díky Kirylovi z B týmu, který nám ochotně vypomohl deset minut před koncem. V poslední minutě jsme si nechali trapně vstřelit gól a vypadli na penalty. K čemu jsou statistiky? Měli jsme 67 střel, 5 jich bylo na branku.
Jestliže jsme se loni plácali do ramen, protože jsme pohár vyhráli, tak teď zodpovědně přiznejme, tohle jsme nezvládli. Můžeme se plně soustředit na mistrovské utkání a klišé větu „rychle na to zapomeňme“ nahradíme větou „na to rozhodně nikdy nezapomeňme“. Proti Libuši máme co odčiňovat.


Branky: 80´ Kiryl

Sestava SKS: Pospíchal - Ferstl, Šulc, Brantal, Charvát – Doležal, Smejtek, Vokurka,Vegricht, Löwe – Morgenstern

Trenér: Pavel Gregor, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček

Střídali: Kašpar M., Zvolenský, Kiryl,

Nezasáhli: Mulač

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY