M'A' - FK Baník Souš 1:3 (1:2)

Střešovice - FK Baník Souš v loňské sezóně obsadil v divizi B 4. místo, v ní nasbíral úctyhodných 54 bodů. Pod taktovkou trenéra Johany přijeli do Střešovic v rámci předkola MOL cupu. A určitě zde nechtěli prohrát. A jelikož i my jsme si dělali zálusk nejen soupeře potrápit, ale snažit se přes soupeře probojovat do dalšího kola, čekal nás zápas s plnou vážností.


Na pozici stopera se poprvé představil po návratu Vojta Šulc, na pravé záloze zase Morgenrstern. Úvod zápasu patřil nám. Pak iniciativu převzal soupeř. V 11´minutě rychle kontroval do naší obrany, my jsme si ve vápně pomohli faulem a kopal se pokutový kop. Hostující Zápotocký trefil přesně. (0:1) Inkasovaný gól povzbudil k aktivitě víc nás.

V některých pasážích jsme se soupeři nejen vyrovnali, měli jsme i místy navrch. Několik slibných šancí jsme však nevyužili. Tu největší nevyužil hlavičkou z bezprostřední blízkosti Šulc. Herním projevem jsme se příliš nelišili. Soupeři jsme nenechávali téměř žádný prostor. Jakmile jsme ho však nechali, okamžitě nám Souš předvedla, proč hraje divizi.

Ve 34´ jsme soupeře i mačkali, jenže protiútok a příliš snadný gól v naší síti z kopačky Popelky. (0:2) Ve 39´jsme však dokázali reagovat. Krpatův přímý kop z poloviny hřiště prosvištěl přes pokutové území s drobnou tečí Vokurky až do sítě. (1:2)

Druhý poločas jsme mohli inkasovat hned po 20 vteřinách. Do 84´se hrál vyrovnaný zápas s náznaky na obou stranách. Hodně soubojů. Pak se nám nepovedl centr do vápna a za deset vteřin soupeř pohodlně zvyšoval vedení Karlovcem do prázdné brány. (1:3) Škoda, přeškoda. Rozhodně průběh neodpovídal dosaženému výsledku. Vyhrála zkušenost a efektivita. Rozhodně nemůžeme upřít našim hráčům snahu a bojovnost. Nyní se můžeme již soustředit na letní přípravu.


Branky: 39´Vokurka

Hráč zápasu: Popelka Vít (Baník Souš), Jan Krpata (Sk Střešovice)

Sestava SKS: Šilhavý -  Vegricht, Krpata, Šulc, Charvát – Morgenstern, Smejtek, Vokurka, Kašpar, Zvolenský – Kouklík 

Střídali: Obermajer, Doležal

Nezasáhli: Peroutka, Löwe, Doležal j.,


Trenér: Pavel Gregor
Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček
Asistent trenéra: Lukáš Vajnar

Zizzé

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY