TJ Sokol Lipence - MA 2:2 (0:1)

Lipence – v neděli odpoledne jsme zavítali do Lipenců. Soupeře jsme v přípravě za velkého vedra porazili 5:2, ale příprava je něco jiného než mistrovské utkání. Soupeř z dosavadních 9-ti utkání 3x vyhrál a 2x remizoval, což suma sumárum jej řadilo na 9. místo naší skupiny.

MA – TJ Sokol Stodůlky 4:0 (1:0)

Střešovice – Soupeře jsme nedávno porazili v Poháru PFS (3:0 na Stodůlkách) a podle postavení v tabulce jsme byli favoritem i v tomto zápase. Samozřejmě jsme také chtěli navázat na úspěšnou sérii výher, jak v Poháru, tak i v mistrovských utkáních.

Sokol Nebušice - MA 1:2 (1:1)

Nebušice – Soupeř z dosavadních 7-mi zápasů vyhrál jediný – „televizní utkání“ s ABC Braník“B“ (5:2) – ostatních 6 prohrál. Proto jsme byli favoritem zápasu, ale utkání s rivalem z Prahy 6 jsou (zejména v poslední době) vždy velmi vyrovnaná.

Pohár PFS: MA - ABC Braník 2:1 (0:0)

Střešovice – jelikož před 10-ti dny jsme prohráli doma mistrovské utkání s „rezervou“ ABC Braník (1:4), čekalo se, že „áčko“ ABC Braník bude mít snadnou pozici v postupu do dalšího kola poháru PFS – opak byl naštěstí pravdou.

FK Loko Vltavín B - MA 1:2 (1:2)

Holešovice – Po nepodařeném domácím utkání s rezervou Braníka, jsme chtěli napravit pošramocenou reputaci na „Lokádě“. Věděli jsme, že to nebude lehké, protože Loko Vltavín z dosavadních 6-ti utkání 4x vyhrál a prohrál pouze na Libuši (4:1) a s Radotínem (1:3).

• OC šestka