SK Zbraslav - MA 2:4 (1:2)

Zbraslav - Poslední zápas sezóny 2021/2022. Snaha o první venkovní vítězství. 30°C vedro už v dopoledních hodinách. Přesto jsme přijeli hrát aktivně, s taktickou zodpovědností a s hravostí směrem dopředu. V sestavě soupeře oba bratři Doležalové, kteří na podzim ještě oblékali střešovický dres. Sehráli jsme jedno z nejdařilejších utkání této sezóny.

MA - FK Zlíchov 1914 8:1 (0:0)

Střešovice - Tip dendrologa z pražské Stromovky: "Hrát zápas na UMT, tak tipnu bezbrankovou remízu. A já bych měl jistý džob, protože je lepší platit mně, než kupovat nové míče. Zápas se však bude hrát dole na trávě, tam bude potřeba spíš nějakého diplomatického vyjednavače, který přesvědčí sousedy, že míče v jejich rajčatech jsou shodou zdánlivě nesouvisejících náhod. Aspoň gól by padnout mohl." Dendrolog byl tak přesný. A zároveň se tak hluboce zmýlil. Byl to zápas dvou zcela rozdílných poločasů. 

FC Přední Kopanina B - MA 2:0 (1:0)

Přední Kopanina - Proč je článek z utkání až ve středu? Protože o porážkách se píše mnohem hůř. A taky, kdo by si chtěl číst o tom, jak jsme hráli špatně a dostali jsme na zadek. A když fotbal nebaví hráče, nebaví diváky, nebaví novináře a nebaví ani čtenáře. A proč teda vůbec článek psát? Podobnou otázkou je, proč máme ty poslední zápasy vlastně hrát?

MA - SK Modřany 1:3 (1:2)

Střešovice - Zápas o přístupu. Zápas o nasazení. Zápas o ochotě. Zápas o hlavě. Budovat renomé domácích zápasů. Naučit se režírovat utkání. Zapojit do zápasu mladé nadějné hráče. A oslavit vítězství, když už nemůžeme sledovat hokejové semifinále s Kanadou. 

ČAFC Praha - MA 3:2 (0:1)

Záběhlice - Sobotní ráno. Na hřišti největšího aspiranta na postup. Na Čafce. Po vichřici, která očesala listí po celé Praze. Na náhradním hřišti, které se stalo hlavním. Málem jsme se stali zloději bodů. 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY