Pohybová školička SKS1911

Střešovice - Dalším z nových projektů našeho klubu je otevření "Pohybové školičky" pro nejmenší. Dopřejte svým dětem radost z pohybu v příjemném prostředí a přijďte na jeden z ukázkových tréninků naší nové školičky

Naše školička vznikla za účelem nabídnout našim nejmenším včasný pohybový rozvoj pod dohledem kvalifikovaných trenérů a trenérek. Vše probíhá zábavnou formou, v příjemném prostředí našeho areálu. Děti podstupují různé pohybové hry, honičky atd. a při tom rozvíjí celý svůj pohybový aparát. Školička má postupně přímou návaznost na přípravkové kategorie našho klubu. 

- Pohybová školička pro nejmenší je určena pro dívky a chlapce ročníku 2016,2017,2018.
- Tréninky každé Úterý a Čtvrtek od 15:30

Kontaktní Osoba

Pavel Cintler
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
730 101 355 

Těšíme se na vás a vaše děti

količka plakat

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY