Kemp Liverpool FC

Střešovice - POZOR AKTUALIZACE, ZMĚNA TERMÍNU! V souvislosti s platnými pandemickými opatřeními v ČR a Velké Británii a v zájmu zachování naprosté bezpečnosti všech účastníků kempu náš klub vyhověl žádosti o přeložení kempu na pozdější termín. Nově kemp proběhne v bdobí podzimních prázdnin, 28.-30.října 2021. Společně s funkcionáři LFC věříme, že v té době již příprava a vlastní kemp proběhnou bez komplikací a bezpečně. Děkujeme vám za pochopení. LFC a SKS 1911

Klub SK Střešovice 1911 společně s věhlasným FC Liverpool si vás dovolují pozvat na letní fotbalový kemp, který proběhne pod záštitou trenérů FC Liverpool ve dnech 28.-30.10.2021. Kemp je určen hráčům od 6 do 14 let a bude probíhat v areálu našeho klubu.

Přihlásit se může každý hráč v určeném věkovém rozmezí.

Darujte dětem nezapomenutelný zážitek a zkušenost!

Více info o kempu a přihlášku naleznete v odkaze -> Přihláška na kemp FCL

AKT 20210423 SV Praha 28 30 10 2021

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY