Vstupenky na ME U21 už od 100 korun!

Praha - Zápasy základních skupin za 100 a 200 korun, semifinálové duely za 200 a 250 korun a konečně finále za 250 a 350 korun. Právě tolik budou stát vstupenky na červnové mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let, které od 17. do 30. června letošního roku hostí Česká republika.

 

„Při stanovení cen vstupenek na jednotlivé zápasy jsme dospěli k určitému kompromisu mezi představami organizačního výboru turnaje a UEFA. Především jsme ale chtěli, aby vstupenky byly maximálně dostupné pro všechny fotbalové fanoušky. Pevně věříme, že stadiony v Praze v Edenu a na Letné, v Olomouci i Uherském Hradišti budou na každý zápas plné a šampionát se odehraje ve skvělé atmosféře,“ řekl Petr Fousek, předseda Organizačního výboru ME U21 v České republice.

Fotbalová veřejnost může vstupenky zakupovat na oficiálních internetových stránkách www.u21euro2015.cz, případně také na webu www.ticketportal.cz. Každý zájemce smí zakoupit nejvýše čtyři vstupenky.

 

Ty jsou na obou internetových portálech k dispozici ode dneška - úterý 10. února. Předprodej slavnostně spustí v přímém přenosu ČTsport Pavel Nedvěd – držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy v roce 2003 a hlavní ambasador turnaje. Vstupenky však bude možné v dohledné době zakoupit také přímo na pokladnách stadionů, kde se EURO U21 uskuteční – tedy v Praze v Edenu a na Letné, v Olomouci a Uherském Hradišti.

 

Organizační výbor ME U21 dále připravil možnost zakoupení takzvaného balíčku: zájemcům tak bude nabídnuta jedna vstupenka na všechna tři utkání na jednom stadionu na základní skupinu. Na každém ze stadionů se totiž shodně odehrají tři zápasy a balíčky stojí v první cenové kategorii 420 korun a ve druhé 210 korun.

Řádně registrovaní členové FAČR mohou při nákupu vstupenky uplatnit dvacetiprocentní slevu. Na každé utkání je k dispozici také omezený počet vstupenek pro zdravotně postižené fanoušky, objednávky lze provést na mailové adrese: disabledat(at)u21euro2015.cz.

 

ME U21 v České republice čítá celkem 15 zápasů, uskutečnit se může také dodatečný duel sloužící jako olympijská kvalifikace v případě, že mužstvo Anglie v základní skupině B skončí na prvním, nebo druhém místě. Utkání by 28. června hostilo Uherské Hradiště se vstupenkami v cenových relacích 200 a 250 korun.

 

Veškeré informace o vstupenkách i blížícím se šampionátu najdete na oficiálním webu mistrovství zde

zdroj: fotbal.cz

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY