KEMP LFC opět ve Střešovicích

Střešovice - Úspěšná spolupráce SKS 1911 a Liverpool FC Football Academy pokračuje i v letošním roce. Pro všechny příznivce fotbalu přinášíme dobrou zprávu.

Rozhovor: Karel Vondráček

Střešovice - Ve Strahovském pivovaru na nedalekých Hradčanech jsme vyzpovídali Karla Vondráčka, jednoho z nejdéle sloužících trenérů v klubu. Co v klubu zažil a co by v klubu chtěl ještě zažít? Co se v klubu změnilo? Jaké má plány do budoucnosti? Co si myslí o dění v klubu? Odpovědi najdete v obsáhlém rozhovoru uvnitř článku.

PF 2022

Střešovice - Vážení členové, příznivci klubu, sportovci, přátelé,

děkujeme vám za práci odvedenou pro náš klub v uplynulém období a přejeme vám i vašim blízkým klidné vánoční svátky, zdraví a štěstí v novém roce. My všichni potom věřme v co nejrychlejší a nejsnazší návrat k normálnímu životu, práci i zábavě a sportu.

Na shledanou na stadionu ve Střešovicích v roce 2022 !

SKS 1911

Hodnocení podzimu 2021 - MB

Střešovice - Hodnocení je stručné, školní známkou „Nedostatečná“. Vzhledem k významným, extrémním absencím odůvodněným objektivně (začátek přípravy v půlce července, zranění, studijní důvody ap) i subjektivně (dovolené, jiné zájmy / povinnosti) se nám nepodařilo stabilizovat kádr ani sestavu.

Galavečer - Zrušeno

Střešovice - Pandemie je bohužel opět v těchto časech na vzestupu. I přes veškeré úsilí jsme se museli rozhodnout, že ani tento rok nakonec klubový Galavečer nebude.