Kemp Liverpool FC

Střešovice - Klub SK Střešovice 1911 společně s věhlasným FC Liverpool si vás dovolují pozvat na letní fotbalový kemp, který proběhne pod záštitou trenérů FC Liverpool ve dnech 1.-3.7.2021. Kemp je určen hráčům od 6 do 14 let a bude probíhat v areálu našeho klubu.

Rozhovor: Jan Syrový

Střešovice - Dnes přinášíme článek s Janem Syrovým, který letos slaví 20 let v klubu. Co se za jeho působení změnilo a co chystá do budoucna? Všechny odpovědi naleznete v obsáhlém rozhovoru.

Rozhovor: Daniel Novotný

Střešovice - V dalším díle našeho seriálu rozhovorů s trenéry jsme vyzpovídali další novou tvář v našem trenérském štábu Dana Novotného, který k nám přišel z Roztok

Omlouváme se

Střešovice - Omlouváme se všem našim členům, dětem, rodičům i dalším sportovcům za zveřejnění - zdá se - falešné zprávy o restartu treninků.

Restart je tady ! Klub obnovuje činnost

Střešovice - Pandemická situace se, zdá se, pomalu uklidňuje a aktuální vládní nařízení nám umožňuje opět otevřít brány areálu !

Od pondělí 12.4.2021 je na otevřených sportovištích povolena činnost skupin do 20 ti osob, naše družstva tedy po dlouhé nucené pauze zahajují společnou přípravu.