XIX. Memoriál Vojtěcha Kahovce

Střešovice - XIX.Memoriál Vojtěcha Kahovce se odehrál, jak je v posledních letech zvykem, ve dvou kategoriích.

V sobotu 24.11. proti sobě změřili síly mladší přípravky, čili hráči narození roku 2010 a mladší a v neděli pak nastoupili o dva roky starší playeři.

Každého dne se zúčastnilo 16 týmů převážně z Prahy. Přes 300 účastníků ukázalo své dovednosti a nakonec se z celkového vítězství radovali celky Sedlčan a Čáslavy.

SKS 1911 na stáži v Hertha Berlín BSC

Berlín - Stáž trenérů ve Fotbalové akademii Hertha BSC

Ve čtvrtek jsme se spolu s dalšími trenéry z ČR a ze Slovenska vypravili do Berlína, hlavního města Spolkové republiky Německo na třídenní stáž do moderní, perfektně vybavené a neustále se rozvíjející fotbalové akademie Bundesligového celku Hertha BSC.

XIX.MEMORIÁL VOJTĚCHA KAHOVCE

Na počest zakladetele našeho klubu pana Vojtěcha Kahovce, se každoročně koná turnaj přípravek.

Letos tomu tak bude již po devatenácté a opět se bude na co koukat! V sobotu i v neděli se turnaje zúčastní vždy 16 mužstev včetně dvou domácích celků.

ZDE NAJDETE JIZDNÍ ŘÁD CELÉHO VÍKENDU

Fotbal v Praze Společně

Vážení představitelé fotbalových klubů,

ve spolupráci PFS, FAČR a SK Střešovice 1911 Vás a Vaše trenéry zveme na sportovní setkání na hřišti ve Střešovicích spojené s ukázkovým tréninkem a následnou debatou o tréninku mládeže. Rámcový program naleznete v příloze. Termínem je středa 24.10.2018 od 16:45.

• OC šestka