hrbitov svickaV sobotu 2. září zemřel po dlouhém a vyčerpávajícím pobytu v nemocničním ošetřování dlouholetý funkcionář a trenér našeho klubu Miloslav Houška. Na přelomu tisíciletí, kdy byly položeny základy současné éry našeho sportovního klubu, byl hlavním iniciátorem rozvoje práce s mládeží. Slávo děkujeme, odpočívej v pokoji.

Hlubokou soustrast vyslovujeme celé rodině

SK Střešovice 1911

1 FESTIVAL bStřešovice - Nenechte si ujít 1. ročník zábavného odpoledne pro celou rodinu Střešovický Festival. Přijďte se bavit!

Střešovice - Tým z I. A třídy hrál předkolo MOL CUPu jako vítěz Teskahor Poháru PFS. Doma podlehl Souši 1:3. „Zápas jsme brali jako odměnu, chtěli jsme být Souši důstojným soupeřem,“ říkal trenér Střešovic Pavel Gregor.

pohar[1]Střešovice - Konec letní přestávky? Ano, o tomto víkendu startuje předkolem nový ročník MOL CUPu. M'A' v premiéře v této soutěži přivítají na domácím hřišti v neděli 16.07.2017 od 17:00 hodin divizní Baník Souš. Rozhodčí Dobrý - Starý, Šafránková

kartyPraha - Všechno se mění a fotbal není výjimkou. Milovníci klasiky skřípou zuby, když se objevil nápad, že by se třeba hrál zápas na dvakrát třicet minut čistého času. Tahle změna ještě není na programu dne, ale fotbal stejně čeká revoluce.