• 01

  Spolupráce SKS1911 a Liverpool FC pokračuje i letos

  Celý článek

 • U9

  Radek Bárta hodnotí podzimní počínání kategorie U9

  Celý článek

 • 01

  U12 udělala kus práce, ale mohlo být i o kousek lépe!

  Celý článek

 • 01

  Snový start v lize překryla krize! Podzim kategorie U13 hodnotí trenér Dan Novotný

  Celý článek

O35 – JUN 6:2 (3:1)

Demotivovaná štěňata - Zápas o EGO. Staří nebo mladí? Zkušenost versus fyzická kondice. Houževnatost proti chuti si zahrát. Roman Martínek s mlaďochy prahnoucí po výhře na střešovickou gardou. Výsledek: tristní! Pojďme popořádku.

Úvod zápasu dle očekávání patřil juniorce. Byla pohyblivější, důraznější v soubojích, přesnější. Od začátku gardu zatlačila na vlastní polovinu. Několikrát musel skvěle zasahovat brankář Pospíchal. V 15´se juniorka dostala do zaslouženého vedení po teči Michala Kašpara do vlastní sítě.(0:1) Garda hrála neškodné nákopy, ve kterých vynikali především juniorští stopeři. Ve 28´ přišla jedna z mála kombinací gardy, která vyústila hned v gólový moment.

Míč se dostal k Melounkovi, jeho střela sice byla sražena, jenomže tak nešťastně, že přehodila brankáře. (1:1) O dvě minuty později bylo pro juniorku ještě hůře. Snadno získaný míč na půli vyústil v souboj stoperů se Zizzém a Melounkem. Právě Melounek vyhrál míč pro Zizzého a pro něj taková koncovka byla snadným pamlskem. (2:1) Juniorka se snažila obratem odpovědět, leč znovu narazila na výborně chytajícího Pospíchala.

A jelikož Melounek měl dnes střelecký apetit, tak v závěru prvního poločasu si znovu pohrál s obranou a připravil nemalý šok i pro některé fanynky na tribuně. (3:1) Do druhého poločasu juniorka nastoupila s tím, že chce přidat na důrazu i pohybu. Jejich akce však byly vesměs jako přes kopírák a zkušená obrana neměla problém přečíst jejich hru. Přesto se podařilo juniorce z nenápadné akce snížit. Možná se k tomu i přičinila opět teč do vlastní sítě. (3:2) Naděje juniorky ožila. A tak se začalo jiskřit. Důraz byl nahrazen ostřejšími zákroky ze strany juniorky.

 

Jako bychom neměli všichni stejný znak na prsou. Jestli si něco hlídá hráč z týmu O35, tak je to zdraví. Všichni už mají odehráno minimálně 15 let v dospělém fotbale, všichni jdou ráno do práce a většina z nich živí své rodiny. Takže jestli si nějaký hráč juniorky myslel, že si těmito zákroky vydobude respekt, musel narazit. A k tomu došlo. Zatímco hráči gardy se dopouštěli taktických faulů, během jedné minuty se hráči juniorky dopustili třech ostrých a nebezpečných zákroků. To rozvášnilo hned několik hráčů najednou. Především Šimberský a Hloušek okamžitě naostro přitvrdili a demonstrativně naznačili, jak by také zápas mohl vypadat.

 

Z houževnatých vlčat se stala demotivována štěňata. Garda začala dominovat ve všech herních činnostech, dokonce začínala mít i fyzicky navrch. V 65´se výstavní trefou ukázal výborně hrající Šimberský. (4:2) V 70´se netradičním způsobem středem hřiště prokopal k další brance Vacula. (5:2). Totální popravu dokonal svým hatrickem velmi efektní Melounek.

 

Jeho přímý kop byl sražen do protipohybu brankáře. (6:2). Jinými slovy, budeme-li bilancovat, v týmu juniorky chtěl vyhrát Roman Martínek, v týmu gardy chtěli vyhrát všichni. A ještě jednou velká poklona Ondrovi Pospíchalovi, měl velkou zásluhu na této výhře gardy, a pokud nezpychne, bude velkým příslibem.


Branky SKS O35:

28´, 44´, 75´ Melounek, 30´Zizzé, 65´ Šimberský, 70´ Vacula

(Zizzé) 

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

 • Msmt Logo
 • Praque Logo
 • Praque 6 Logo
 • Facr Logo
 • Praque Football Logo
 • BBP STAVBY
 • Oc Estka 120
 • STRESKY