NEJBLIŽŠÍ UTKÁNÍ
MA - Stodůlky 16.-17.01.2021
Čakovice - MB 16.-17.01.2021
Kompletní rozpis ZDE

MB - Slovan Bohnice 7:2 (2:0)

Střešovice - Zápas, který jsme vyhráli už v kabině. Zápas k odčinění 4 porážek v řadě. Zápas, ve kterém kapitán vedl svůj tým v první linii. Zápas s plným odhodláním na fotce před zápasem. Minimálně dalších 14 dní si zápas kvůli vládním opatřením k nemoci Covid-19 nezahrajeme.

SKS C – Sokol Bílá Hora 3:3 (2:3)

Střešovice - Krásné podzimní počasí přilákalo mnoho diváku, kteří se dočkali atraktivního zápasu nabitého emocemi na obou stranách.

Areál UZAVŘEN

Střešovice - Vážení sportovní fanoušci, rodiče a příznivci našeho klubu, vzhledem k současné situaci a mimořádným vládním opatřením dochází ke kompletnímu uzavření sportovního areálu.

U19 - "Cidlina" Nový Bydžov 3:5 (2:2)

Střešovice - Aktuálně druhý celek tabulky zavítal opět do Prahy potvrzovat roli favorita. My jsme chtěli navázat na středeční triumf na Admiře a potvrdit vítězství z venku.

Admira Praha B - U19 2:3 (2:2)

Kobylisy - Dohrávkou odloženého zápasu s tradičním soupeřem jsme započali dva "anglické týdny". Zápas se hrál pod umělým osvětlením na umělé trávě v pověstné "kleci" v Kobylisích. Zápasy zde vždy připomínají válečný stav a tento zápas nebyl vyjímkou.

FANSHOP

Snapback