Utkání ke sledování
MB - Bohnice B 1:1 (0:0)
Česká Třebová - U19 1:2np (1:1)
Písek - U15 6:0 (2:0)
Jablonec - U13 1:7 (0:3)
U11 - Motorlet 1:47

FK Česká Třebová - U19 1:2 pk (1:1)

Česká Třebová - Krok jedenáctý. Jedenáctka statečných se vydala v neděli ráno do České Třebová pro další body. Statečný výkon jim i dva body po vítězství na penalty přinesl.

FC Přední Kopanina - U16 4:1 (3:0)

Přední Kopanina - po sérii dobrých výsledků jsme zavítali do pěkného areálu na nedalekou Přední Kopaninu.
Soupeř je nám dobře známý, hrajeme s ním pravidelně a máme spolu velmi dobré přátelské vztahy. Ty však musely v průběhu mistrovského zápasu jít stranou a obě mužstva šla do zápasu s cílem zvítězit.

FC Háje – U11 26:6

Háje – Konec sezóny se nám kvapem blíží a my již pomalu směřujeme vše k příštímu ročníku. Většinu „mistrovských“ utkání hrajeme po domluvě s trenéry (díky za to) systémem 7+1 na dvě hřiště. Má to neskonalou výhodu v tom, že si zahraje opravdu každý a vytížení kluků je absolutní. Negativní dopad je samozřejmě výsledkový, a když do nominace zasáhnou pro fotbalové trenéry nepopulární školy v přírodě a nemoci, může konečný výsledek být i zavádějící.

U19 - FC Sellier&Bellot Vlašim 3:1 (0:1)

Střešovice - Krok desátý. Zápas dvou rozdílných poločasů kopírujících počasí. Zatímco v prvním deštivém byl lepší soupeř a jen se štěstím jsme ho prohráli jen 0:1, ve druhém, slunečném, jsme šli důrazně a s větším nasazaním za góly a vítězstvím.

ABC Braník - U13 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

Braník - K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti ABC Braník. Herně se nám zápas vydařil, byli jsme aktivnější, více ve hře a měli více zakončení. Bohužel fotbal se rozhoduje před brankama a v této disciplíně jsme propadli. Z dvaceti střel a zakončení šlo jen velmi málo do prostoru mezi tyče a když tak s velmi malou razancí, která nemohla domácího brankáře ohrozit.

FANSHOP

Snapback